نماهای ساختمان های عجیب

شاید یک اتفاق عجیب باشد : دیدن یک ساختمان جدید در منطقه ای کاملا معمولی

معمولا چشمان ما به دیدن ساختمان های عادی عادت کرده است ولی یک سازه عجیب میتواند عادت بصری ما را به چالش بکشد و این اتفاق هم جنبه مثبت دارد و هم جنبه  منفی .

البته ساختمان های به این شکل  معمولا استفاده های خاصی هم دارند مانند موزه ها ٰ سالن های تاتر و ساختمان های چند منظوره .

البته اگر این نوع ساختمان ها از زاویه دیگری به فرهنگ یک منطقه نگاه کند می تواند یک سنت شکنی مثبت را تداعی کند در غیر این صورت شاید به عنوان غریبه ای در شهر به نظر آیند.

 

/ 2 نظر / 6 بازدید
فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 126098163

فوق العادست