طراحی نمای ساختمان با چوب

مدتی است که برخی نماهای ساختمانی از مصالح خاصی برای نما استفاده می مکنند . یکی از این مصالح غیر بومی و زیبا چوب نما می باشد که جلوه خاصی به نماهای شهری می بخشد .

چوب به عنوان مصالحی منطبق با طبیعت اگر به درستی در نماهای ساختمان استفاده شود می تواند یک الگوی جالب در ساختمان سازی شود . البته باید توجه داشت استفاده بیش از حد از آن میتواند نتیجه معکوس داشته باشد .

 

/ 1 نظر / 41 بازدید
تیراژه هارمونی

سلام دوستان می خواستم یه سایت خوب درباره دکوراسیون در زمینه کاغذدیواری و پارکت-لمینیت بهتون معرفی کنم. http://www.harmonygroup.ir خوشحال میشم از این سایت هم دیدن کنید. ضمنا تیراژه هارمونی در صدا و سیما هم حرفی برای گفتن داره بر اساس توافق صورت گرفته با سازمان صدا و سیما به عنوان حامی مالی شبکه دو سیما ، برنامه صبحگاهی روز از نو در کنار طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده از محصولات خود ( کاغذ دیواری و پارکت-لمینیت ) در فواصل زمانی مختلف با حضور کارشناسان ارشد خود به معرفی محصولات و تاثیر روانشناختی دکوراسیون مطلوب خواهد پرداخت . این برنامه از تاریخ 92/10/21هر روز بین ساعات 7:20 الی 9:20 صبح میهمان خانه های گرم همه مردم ایران خواهد بود